Betgross’a üye ol, siteye minimum 50 TL tutarında yatırım yap, %20 çevrimsiz spor yatırım bonusu al ve spor alanında çevrim yapmadan kazanmaya başla.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için minimum 50 TL yatırmış olmanız gerekmektedir.Yatırımlarınız için sınırsız miktarda bonus talep edebilirsiniz.
2..Bu promosyonu alabilmeniz için yatırım yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan bonusu talep etmiş olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde talepleriniz geçersiz sayılacaktır.
3. Yatırmış olduğunuz tutar için %20 çevrimsiz bonus talebinde bulunabilirsiniz.
(%20 çevrimsiz bonus kullanmışsanız , ana paranızın ve bonusunuzun yine bir katını minimum 1.60 oranlı karşılaşmalarda çevirmeniz yeterli olacaktır.)
4.%20 çevrimsiz bonus kullanmışsanız %150 Ekstra Freebet promosyonumuzdan yararlanamazsınız.
5. Almış olduğunuz bonusu ve ana kasanızı aynı maça basmanız kurallar çerçvesinde sayılmamaktadır. Bunu sürekli olarak yaptığınız durumlarda Betgross kazancı silip ana paranızı iade etme hakkına sahiptir.Bonus miktarınızın 30 katı kadar kazanç ede edebilirsiniz.Üzeri olan kazançlar da düzenleme olacaktır.
6.Ana para ve Bonus çevriminizi tamamlamadan Casino veya diğer alanlara erişim sağlamanız ve kazanç sağlamanız durumunda bakiyeniz düzenlenecektir.
7.Betgross promosyonları istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.
8. Bu promosyon için, Genel Promosyon Kuralları ve Şartları geçerlidir.
9.Bu promosyondan faydalanabilmek için; bir önceki yatırımınıza istinaden herhangi bir aktif bonusunuzun, bakiyenizin, açık bahsinizin veya bonus çevriminizin bulunmaması gerekmektedir.

Betgross’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)