Betlesene’ye üye ol, siteye minimum 20 TL tutarında yatırım yap, spor alanında kayıp yaşarsan %20 spor kayıp bonusu ile kaybettiklerini tekrar kazan. 

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

  1. Tüm yatırım yöntemlerinin geçerli olduğu %20 Spor Kayıp Bonusundan minimum 20 TL ve üzeri anapara kayıplarınız için faydalanabilirsiniz.
  2. Kayıp bonusundan maksimum kazanabileceğiniz tutar 20 katı ile sınırlıdır. 1.000 TL ve üzeri alınan kayıp bonuslarında ise çekilebilir maksimum tutar 10 katı ile sınırlıdır.
  3. Yatırım bonusu aldığınız yatırımlara kayıp bonusu talep edememektesiniz. Her yatırımınıza bir bonus alma hakkınız bulunmaktadır.
  4. Kayıp bonusu talep eden üyelerimizin hesaplarında açık bahisi veya bakiye olmaması gerekmektedir. Bakiyenizin 1 TL’nin altında olması halinde kayıp bonusu talep edebilirsiniz.
  5. Bonusu aldıktan sonra öncelikli olarak çevrim yapmanız gerekmektedir.Ana para çevrim şartına uygun olarak kullanabilirsiniz.
  6. Kayıp bonusu hesaplanması son finansal işleminizden önceki 24 saate kadar olan süredeki işlemleriniz baz alınarak yapılmaktadır. (Çekim işlemleri için onay saati baz alınır.)
  7. Bakiyenizin sıfırlanmasının ardından 24 saat içerisinde kayıp bonusu talep etmeniz gerekmektedir. 24 saat sonra kayıp bonusu talep edilmesi durumunda talebiniz olumsuz olarak sonuçlandırılacaktır.
  8. Betlesene bu bonusu istediği zaman güncelleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
  9. Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel Kural ve Şartları da dahildir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda firmamızın alacağı kararlar bağlayıcı olacaktır.

Kayıp bonusu hesaplama örneği:

Örneğin 1 Ocak tarihinde 250₺ yatırımınız ve 500₺ çekim işleminiz ve 2 Ocak tarihinde ise (son finansal işleminiz) 500₺ yatırımınız olsun. Bu son yatırımınızı kaybetmeniz durumunda vereceğiniz kayıp bonusu talebinizde 1 Ocak ve 2 Ocak tarihlerinde ki herhangi bir bonustan yararlanmamış yatırımlarınız ve çekimleriniz hesaplanır. 250+500=750₺ toplam yatırım ve 500₺ çekim, 750-500=250₺’’den kayıp bonusunuz hesaplanır.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)