Betmatik’e üye olup yatırım yapıp kayıp yaşamanız halinde tüm kayıplarınıza özel olarak %15 oranında nakit geri iade bonusu ile kaybettiklerinizi tekrar kazanabilirsiniz.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

%15 Kayıp bonusundan faydalanabilmeniz için 24 saat içinde minimum 100 TL ve üzerinde kaybınızın olması gerekmektedir.

Kayıp bonusunuzu alabilmeniz için herhangi bir alanda bakiyeniz olmamalı, devam eden veya henüz sonuçlanmamış kuponunuz bulunmaması gerekmektedir.

 Kayıp bonusunundan faydalanabileceğiniz maksimum tutar yoktur.

 Bonus hakkınızı yatırım yaptığınız andan itibaren 24 saat içerisinde üyeliğinizin kullanıcı adı ve bakiyenizin belirtildiği kısımdaki ‘hediye kutusu sembolü’ ne tıklayarak otomatik olarak biriken bonuslarınızı alabilirsiniz. Bu kısma düşen bonuslar 48 saat içerisinde alınmaz ise otomatikmen hediye kutucuğu içerisindeki bölümden silinecektir.

 Bonustan faydalanmak istediğinizde 24 saat içerisindeki zararlarınız dikkate alınır. 24 saat içerisinde yaptığınız yatırım miktarı, çekim miktarınızdan fazla ise aradaki zararınızın % 15’i kadar geri ödeme alabilirsiniz.

 Kayıp bonusunun çevrim şartı bulunmamaktadır. Kayıp bonusundan tek seferde 250 TL ve üzeri alacağınız miktarı direkt olarak çekebilirsiniz. Almış olduğunuz bonus ile oyunlara katılmanız halinde ise çekim esnasında bonus miktarı hesabınızdan düşecektir.

 Kayıp bonusu ile almış olduğunuz bonus miktarının maksimum 20 katı kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Kayıp bonusunuz ile dilediğiniz alanda oyunlara katılım sağlayabilirsiniz.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)