Betovis’e üye ol kazanç sağla, çekimini hızlı bir şekilde çek ve çekim işlemini sosyal medya hesaplarında paylaşarak bedava bonus kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

-Bu kampanya yatırımınız ile kazandığınız minimum 250 TL çekimler için geçerlidir. FreeBet, Deneme Bonusu gibi bonuslardan yaptığınız çekimlere bu bonustan faydalanamamaktasınız.

-Bonustan faydalanmak için kullanıcı adınız ve minimum 3 yerde yaptığınız paylaşımlarınızın ekran görüntüsünü [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

-Bu promosyondan 15 günde maksimum 1 kez faydalanabilirsiniz.Bonusunuzu, paylaşımınızı yaptıktan minimum 6 saat sonra talep etmeniz gerekmektedir.

– Bu promosyondan yararlanabilmek için son 15 gün içerisinde her hangi bir sosyal medya , jest bonusu veya diğer insiyatif bonuslarından yararlanmamış olmanız gerekmektedir.

– Bu bonus farklı bir bonus ile birleştirilemez. Dolayısıyla hesabınızda bakiye ,açık kupon veya farklı bir bonus var ise bu bonustan yararlanamazsınız.

Son çekim işleminizi takip eden 24 saat içerisindeki paylaşımlarınıza bu bonustan yararlanabilmektesiniz.

-Sosyal medya platformları yetersiz görülürse bonus birimi tarafından hükümsüz sayılabilir. Örneğin hiç arkdaşınızın olmadığı bir facebook hesabında yaptığınız paylaşım geçerlilik görmeyecektir. Ancak takipcisi yüksek olan bir gruba veya fotoğrafın altına yaptığınız paylaşımlar geçerli görülebilir.imgpsh fullsize anim

Bonus Çevrim Şartı ve Kuralları

-Bonus tutarı 15 TLdir.Çekim yapabilmeniz için bonusunuzun 7 katını 1.7 orandan cevirmeniz gerekmektedir.

-Bonustan maksimum olarak 10 Katı çekim yapabilirsiniz.

Bonus Genel Kuralları

-Tüm bonuslarda, Bonus Genel Sartlari geçerlidir.

– Betovis, bol sanslar ve keyifli oyunlar dileriz.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)