Cashwin’e üye ol, siteye minimum 5 TL tutarında yatırım yap, kayıp yaşarsan %25 spor veya casino kayıp bonusu alarak kaybettiklerinizi kazanmaya başlayın.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA 

Bonus Kuralları

  1. Tüm yatırım yöntemleri ile yapacağınız minimum 5 tutarındaki yatırımlarınızın kaybı için %25 Kayıp Bonusu’ndan faydalanabilirsiniz.
  2. Kayıp Bonusu, son finansal işleminizden itibaren 24 saat içerisinde yer alan yatırım ve çekimleriniz baz alınarak kontrol edilmektedir.
  3. Çekim yapmanız durumunda; Çekim işleminizden önceki yatırımlarınız için kayıp bonusu aktarımı yapılmamaktadır.
  4. Bakiyenizin sıfırlanması ve son açık kuponunuzun sonuçlanmasını takip eden 24 saat içerisinde talep etmediğiniz bonus haklarınız kaybolmaktadır.
  5. Her yatırımınız için 1 adet yatırım ya da kayıp bonusu alabilirsiniz. Yatırım bonusundan yararlanmanız halinde kayıp bonusundan yararlanamazsınız.
  6. Çekim işleminiz ardından 24 saat içerisinde yapacağınız yatırımlar için promosyondan %15 oranında yararlanabilirsiniz.
  7. Hesabınızda: Bakiye, açık bonus ya da açık kupon bulunması halinde Kayıp Bonusu alabilmeniz mümkün değildir.
  8. Bonus taleplerinizi sitemizde yer alan ”BONUS TALEP” bölümü üzerinden iletmeniz gerekmektedir. Talebinizi ilettikten sonra bonusunuz kısa bir süre içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır.
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)