Fashionbet, arkadaşını davet edenlere ekstra bonuslar veriyor.

BONUSU ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Şartları

1. Gerekli prosedürleri yerine getirdiğiniz takdirde Arkadaşını Getir Freebet’inden sınırsız sayıda yararlanabilirsiniz.
2. https://arkadas.fashionbets.co/ linkinden sitemize üye olmasını istediğiniz arkadaşınız için form doldurduktan sonra, call center departmanı mesai saatleri içerisinde arkadaşınızı arayarak iletişim kuracaktır.
3. Davet edilen arkadaşınızın callcenter tarafından kendisine gönderilen link üzerinden üyelik oluşturması gerekmektedir. Farklı bir durumda promosyon geçerli olmayacaktır.
4. Davet edilen kişinin sitemizde daha önce üyeliği bulunmaması gerekmektedir.
5. Her arkadaş davetinizden önce sitemizde en az 1 defa 100 TL yatırım gerçekleştirmiş olmanız ve bu yatırımında, içinde bulunulan geçerli haftada olması gerekmektedir.
6. Davet ettiğiniz arkadaşınız üye olduktan sonra yapacağı minimum 200 TL ilk yatırım için, sizlerin hesabına 50 TL Freebet tanımlanacaktır.
7. Freebet hesaba tanımlandıktan sonra kuponunuzda Freebet Kullanılabilir sekmesinin aktif hale gelmesi için en az 2’li kombine ve her maçın en az 1,40 oran olacak şekilde seçim yapmanız gerekmektedir.
8. Freebet ile alınan bahisler iade olması durumunda Freebet’iniz pasif olacak ve tekrar tanımlama yapılmayacaktır.
9. Bu Freebet ile minimum ve maksimum 200 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)