Freybet bahis sitesine üye ol, siteye belirli saatler içerisinde yapacağın yatırımı kayıp edersen %30 kayıp bonusu alarak kaybettiklerini kazan.

BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

Bonus Kuralları

1. Bu promosyon haftanın her günü 00:00-08:00 saatleri arasında gerçekleştireceğiniz yatırımlar için geçerlidir.

2. Bütün yatırım yöntemleri ile yapacağınız yatırımlarınızda bu promosyondan yararlanabilirsiniz.

3. Slot Gece Özel bonusu sadece slot oyunları için geçerlidir. Bonusunuz ve anaparanızın 1 katı kadar slot oyunlarımıza katılım sağlamanız durumunda çevriminiz tamamlanmış olacaktır.

4. Bonusdan yararlanabilmek için yatırmanız gereken minimum tutar 100 TL’ dir.

5. Aynı gün içerisinde yatırım + kayıp bonusu toplamı alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 1000TL’ dir.

6. Bonustan yararlanabilmek için yatırım işlemi gerçekleştirdikten hemen sonra bonus talep sayfamızdan yatırım bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir. Kayıp yaşamanız durumunda bonus talep sayfamızdan bonusunuzu talep edebilirsiniz.

7. Çekim sağladıktan sonra ilk 24 saat içerisindeki yatırımlarınıza bonus verilmeyecektir.

8. Slot gece özel %15 yatırım + %15 kayıp bonusunuz ile almış olduğunuz yatırım bonusunun 50 katı kadar çekim yapabilirsiniz. Kayıp bonusu ile kazanç sağlamanız durumunda 20 katı çekim yapabilirsiniz.

9. Bu bonustan yararlanan üyelerimiz diğer bonuslardan yararlanamazlar.

10. Slot gece özel %15 yatırım bonusu alan üyelerimiz kayıp yaşaması durumunda sadece Slot gece özel %15 yatırım bonusunun devamı olan %15 kayıp bonusunu talep edebilirler farklı kayıp bonuslarımızdan yararlanamazlar.

11. Aynı IP üzerinden yalnızca 1 üyemiz bu promosyonumuzdan faydalanabilir. Türkiye dışında bir ülke IP’ si ile kayıt olan kullanıcılar bu bonustan faydalanamaz. Bonus aldıklarında bonus ve tüm kazançları iptal edilir. Grup halinde bonusun kötüye kullanılmasının tespiti durumunda, bonus ve bonus üzerinden kazanılan kazançlar iptal edilecektir.

12. Bonusun 30 gün (1 ay) içerisinde çevrim şartları tamamlanmalıdır. Aksi halde bonus iptal edilecektir.

13. Freybet gerekli durumlarda kimlik, ikametgah belgesi isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda kazançları bloke edilir. Freybet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme, kural ve şartlarını değiştirme ayrıca risk birimi tarafından hesap ile ilgili bir çelişki tespit edilmesi halinde, bonus talebini reddetme hakkını kendisinde saklı tutar.

14.Tüm bonuslarda Genel Bonus Kuralları geçerlidir.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)