Hedefbet, üyelerine özel %100 freebet bonusu veriyor.

Bonusu Almak İçin TIKLA

Bonus Şartları

1- Bu promosyondan yararlanabilmeniz için minimum 100TL yatırım yapmanız gerekmektedir. Gün içerisinde bu promosyondan 1 defa ve maksimum 100 TL yararlanabilirsiniz.

2- Bu bonustan yararlanabilmeniz için yatırım yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan bonusu talep etmiş olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde talepleriniz geçersiz sayılacaktır.

3- Freebetinizi çekebilmek veya farklı alanlarda kullanabilmek için minimum 3 lü kombine ve her bir oran minimum 1.90 olmak üzere Futbol ve/veya Basketbol alanında kullanmanız gereklidir.Anaparanızı ise minimum 1.40 orandan çevirmeniz gereklidir.

4- Bu bonustan maksimum ana paranızının 7 katı kadar kazanç sağlayabilirsiniz

5- Almış olduğunuz bonusu ve ana kasanızı aynı maça basmanız kurallar çerçevesinde sayılmamaktadır. Bunu sürekli olarak yaptığınız durumlarda HEDEFBET ana paranızı iade etme hakkına sahiptir.

6- Ana para ve Bonus çevriminizi tamamlamadan Casino veya diğer alanlara erişim sağlamanız ve kazanç sağlamanız durumunda bakiyeniz düzenlenecektir.

7- Bu bonustan faydalanabilmek için; bir önceki yatırımınıza istinaden herhangi bir aktif bonusunuzun, bakiyenizin, açık bahsinizin veya bonus çevriminizin bulunmaması gerekmektedir.

8- HEDEFBET herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, HEDEFBET tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.

Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)